Nasze SUKCESY :)

2018

 

Mistrzostwa Świata

Show Dance Championships Praga, Czechy

 

 

Finaliści Mistrzostw świata :

 

Karolina Olszewska 

6 Miejsce solo female children / 35 startujących 

Mini Soul Dance 

4 Miejsce groups children

Formacja Mini Soul Dance 

6 Miejsce Formations children

Soul Dance Team

7 Miejsce Formations Adults

 

Półfinaliści Mistrzostw świata :

 

Amelia Szalega, Karolina Olszewska 

13 Miejsce Duos children

Oliwia Szela, Nadia Śliwa 

13 Miejsce ( Reduce ) Duos Juniors

Soul Dance Juniors 

9 Miejsce groups Juniors

Formacja Soul Dance Juniors 

9 Miejsce Formations Juniors 

Izabela Mazur 

8 Miejsce / 41 startujących 

Soul Dance Team 

10 Miejsce groups Adults 

 

Ćwierćfinaliści Mistrzostw świata :

 

Kaja Borowiec 

15 Miejsce solo Female children / 35 startujących 

Nadia Śliwa 

16 Miejsce Solo Female Juniors / 51 startujących 

Gloria Armata, Maryla Podlasek

15 Miejsce Duos Female Adults

 

2018

 

Mistrzostwa Europy

Europen Show Dance Championships Genova, Italy

 

Mistrzostwo Europy Formations children 

Mistrzostwo Europy Groups children

Mistrzostwo Europy Solo Female children Kaja Borowiec

Wicemistrzostwo Europy Formations Juniors

Wicemistrzostwo Europy Solo Female children Karolina Olszewska

2 Wicemistrzostwo Europy Formations Adults

2 Wicemistrzostwo Europy Duos children Amelia Szałęga, Karolina Olszewska

2 Wicemistrzostwo Europy Duos Juniors Oliwia Szela, Śliwa Nadia

 

Finaliści Mistrzostw Europy:

4 Miejsce Gropus Adults

6 Miejsce Groups Juniors

 

Półfinaliści Mistrzostw Europy:

10 Miejsce solo female children Amelia Szałęga

10 Miejsce solo Female Juniors Nadia Śliwa

7 Miejsce solo Female Adults Izabela Mazur

12 Miejsce Duos Adults Female Gloria Armata, Maryla Podlasek

 

ĆwierĆfinalisci Mistrzostw Europy:

18 Miejsce Duos Juniors Martyna Josypów, Kornelia Kłys

 

 

2018

 

Mistrzostwa Polski Show Dance 2018 Kleszczów

 

Mistrzostwo Polski Formacja show do 11 lat Dziecięca Reprezentacja 

Mistrzostwo Polski Formacja show 12-15 lat Juniorzy Reprezentacja

Mistrzostwo Polski Grupa 16+ show Soul A

Mistrzostwo Polski Solo show do 11 lat Kaja Borowiec

Mistrzostwo Polski Solo show 16+ Izabela Mazur

Tytul Dance Star Duet show do 7 lat Woźny Maja, Piątek Maja

Tytul Dance Star Grupa do 7 lat Mini Mini Soul Dance

Wicemistrzostwo Polski show do 11 lat Grupa do 11 lat 

Wicemistrzostwo Polski show 12-15 lat Grupa 12-15 lat

Wicemistrzostwo Polski Solo show do 11 lat Karolina Olszewska

Wicemistrzostwo Polski Solo show 12-15 lat Nadia Śliwa

2 Wicemistrzostwo Polski Show duet do 11 lat Amelia Szałęga, Karolina Olszewska

2 Wicemistrzostwo Polski Show Duet 12-15 lat Oliwia Szela, Nadia Śliwa

Oraz wysokie Finałowe miejsca:

4 Miejsce Formacja 16+ Soul A

5 Miejsce Solo show do 11 lat Amelia Szałęga / 31 startujacych

6 Miejsce Duet 16+ Gloria Armata, Maryla Podlasek

Pozostale miejsca:

8 Miejsce Duet 12-15 lat show Kornelia Klys, Martyna Josypow

17 Miejsce / 29 startyjacych Solo show 16+ Gloria Armata

20 Miejsce / 39 startujacych Solo show 12-15 lat Oliwia Szela

 

 

2017

 

Mistrzostwa Świata 2017 – Riesa Niemcy

 

5 MIEJSCE W FINALE - SOLOS FEMALE ADULTS IZABELA MAZUR 

( 53 startujące solistki)

 

5 MIEJSCE W FINALE – DUOS CHILDREN  KAJA BOROWIEC I WIKTORIA NIEDBALEC  

( 38 startujących duetów ) 

 

4 MIEJSCE W FINALE – DUOS FEMALE ADULTS PAULINA BESTER, IZABELA MAZUR  

( 30 startujących )

 

5 MIEJSCE W FINALE – GROUPS JUNIORS ( 39 startujących grup )

KLESZCZ WIKTORIA, JOSYPÓW MARTYNA, KŁYS KORNELIA, ŚLIWA NADIA, 

PLUTA ZUZANNA, WICHER OLIWIA, GROBELNY KONSTANCJA

 

6 MIEJSCE W FINALE – FORMATIONS CHILDREN ( 19 startujących formacji )

BIESZCZAD EMILIA, BOROWIEC KAJA, CZERWIEC ALEKSANDRA, CZUCHRA ALEKSANDRA, DZIAŁO ALEKSANDRA, GRUSZKA NIKOLA, HODOR WIKTORIA, KOGUT EMILIA, KUBICZEK MARIANNA, MAZUR WERONIKA, NIEDBALEC WIKTORIA, OLSZEWSKA KAROLINA, POŁOCH JOANNA, PYCH KORNELIA, PYSZ ALEKSANDRA, RADOMSKA LENA, RÓG GABRIELA, STASICKA ZUZANNA, SZAŁĘGA AMELIA, ŚPIEWAK JULIA, TUREK ZUZANNA, WIKTOR KAROLINA, WOJTYNA IGA

 

PÓŁFINAŁY :

 

7 MIEJSCE – FORMATIONS JUNIORS – SOUL DANCE JUNIORZY  ( 26 startujących formacji  )

KLESZCZ WIKTORIA, JOSYPÓW MARTYNA, KŁYS KORNELIA, ŚLIWA NADIA,  PLUTA ZUZANNA, WICHER OLIWIA, GROBELNY KONSTANCJA, WOŹNY MAKSYMILIAN, ARMATA GLORIA, LIPCZYŃSKA GABRIELA, CIEPŁY AMELIA, PETELA EMILIA, PYSKATY ZUZANNA, JEZIORO EWA, PAWLUS DARIA, RUG JAGODA, MAZUR AGATA, GANCARZ MILENA, MITEK ZUZANNA, KISIEL JULIA, TOMASZEWSKA JAGODA, URBANIK WIKTORIA, ŚWISTAK GABRIELA

 

9 MIEJSCE – GROUPS CHILDREN DZIECIĘCA REPREZENTACJA  ( 27 startujących )

NIEDBALEC WIKTORIA, BIESZCZAD EMILIA, STASICKA ZUZANNA, BOROWIEC KAJA, TUREK ZUZANNA, KUBICZEK MARIANNA, CZERWIEC ALEKSANDRA 

 

ĆWIERĆFINAŁY :

 

23 MIEJSCE – GROUPS JUNIORS – MAGIC DANCE ( 39 startujących )

ARMATA GLORIA, LIPCZYŃSKA GABRIELA, PETELA EMILIA, JEZIORO EWA, PYSKATY ZUZANNA, CIEPŁY AMELIA, MITEK ZUZANNA

 

 

2017

 

Mistrzostwa Polski Show Dance 2017 – Białobrzegi

 

Mistrzostwo Polski Formacja Dzieci do 11 lat 

Mistrzostwo Polski Formacja Juniorzy 

Mistrzostwo Polski Mini Formacja Juniorzy 

Mistrzostwo Polski Solistka seniorki Izabela Mazur 

Mistrzostwo Polski Duety Seniorzy k/k Paulina Bester, Izabela Mazur

Wicemistrzostwo Polski Formacja Seniorzy 

Wicemistrzostwo Polski Mini Formacja Dzieci do 11 lat

Wicemistrzostwo Polski duet do 11 lat Kaja Borowiec, Wiktoria Niedbalec

2 Wicemistrzostwo Polski Mini Formacja Juniorów Magic Dance

2 Wicemistrzostwo Polski Mini Formacja Seniorzy 

2 Wicemistrzostwo Polski duet do 7 lat Ania Hawro, Antoni Rogowski

Poza tym wysokie miejsca finałowe:

4 Miejsce duet juniorzy Gloria Armata, Sandra Strzałka

5 Miejsce duet dzieci do 11 lat Zuzanna Turek, Zuzanna Stasicka

6 Miejsce solo dzieci do 11 lat Nikola Gąsior

Serdeczne gratulujemy też świetnych wyników :

9 miejsce / 20 startujących - solo Dominika Blezień 

12 miejsce / 20 startujących - duet juniorzy Jagoda Tomaszewska, Emilia Petela

13 miejsce / 45 startujących - solo Nadia Śliwa juniorzy

17 miejsce / 45 startujących - solo Gloria Armata juniorzy

24 miejsce / 45 startujących - solo Amelia Ciepły

 

 

2016

 

SOUL DANCE na Mistrzostwach Polski Wałbrzych 2016

 

Mistrzostwo Polski duety show do 11 lat Szela Oliwia, Borowiec Kaja za choreografię " Co przyniesie dzień "

 

Wicemistrzostwo Polski duety show do 11 lat Stasicka Zuzanna, Strzałka Sandra za choreografię " Bo każdy chce być fit "

 

Wicemistrzostwo Polski Mini Production za choreografię "Rytm życia"

 

Wicemistrzostwo Polski Mini formacje dzieci show dance do 11 lat za choreografię " I tak się nas nie pozbędziecie "

 

Wicemistrzostwo Polski Mini formacji show dance juniorów za choreografię " Ekipa z przybornika "

 

Wicemistrzostwo Polski Mini formacji show dance 16+ za choreografię " Druga młodość "

 

Brązowy medal solo show dance chłopcy juniorzy Maksymilian Woźny za choreografię " Pod osłoną nocy "

 

6 Finałowe miejsce Mistrzostw Polski Mini formacja show dance juniorki za choreografię " Droga życia "

 

6 Finałowe miejsce / 36 prezentacji solo show dance dzieci do 11 lat Oliwia Szela za choreografię " Trzepot skrzydeł "

 

12 Półfinałowe miejsce /36 prezentacji solo show dance dzieci do 11 lat Bednarz Wanessa za choreografię " Coś tu nie gra "

 

17 Półfinałowe miejsce / 36 prezentacji solo show dance dzieci do 11 lat Kłys Kornelia za choreografię " Co w trawie piszczy "

 

20 miejsce / 37 prezentacji solo show dance juniorki Strach Weronika za choreografię " Karciany uśmiech "

 

23 miejsce / 37 prezentacji solo show dance juniorki równorzędne Ciepły Amelia za choreografię " Maleficent " i Armata Gloria za choreografię " Opowieści z Narni "

 

9 Półfinałowe miejsce duety show dance juniorskie Podlasek Maryla, Grych Wiktoria za choreografię " Nierozerwalna więź "

 

9 Półfinałowe miejsce duety show dance juniorskie Petela Emilia, Tomaszewska Jagoda za choreografię " Czasu nie oszukasz "

 

9 miejsce duety show dance 16 + Małek Klaudia, Blezień Dominika za choreografię " Walka o życie "

 

 

 

2015

 

 

Mistrzostwa Polski SHOW DANCE 2015 Szczecin

 

MISTRZOSTWO POLSKI Formacji 16+

MISTRZOSTWO POLSKI Mini Formacji Dzieci do 11 lat

MISTRZOSTWO POLSKI Duet Dzieci Nadia Śliwa, Wanessa Bednarz

MISTRZOSTWO POLSKI Duet 16+ Paulina Bester, Mateusz Miela

VICE MISTRZOSTWO POLSKI MINI FORMACJA 16 +

DRUGIE VICE MISTRZOSTWO POLSKI Duet 16+ Jagoda Rak, Szymon Sztaba

DRUGIE VICE MISTRZOSTWO POLSKI SOLISTKA 16+ Paulina Bester

 

FINALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI - WSPANIAŁE WYNIKI !!!

 

5 MIEJSCE W FINALE SOLISTKI DO 11 LAT Nadia Śliwa /39 startujących

6 MIEJSCE W FINALE SOLISTKI DO 11 LAT Josypów Martyna/ 39 start.

7 MIEJSCE W FINALE SOLISTKI DO 11 LAT Wanessa Bednarz /39 start.

4 MIEJSCE W FINALE DUETY DO 11 LAT Kłys Kornelia,Kleszcz Wiktoria/ 16 startujących

5 MIEJSCE W FINALE DUETY DZIECI DO 11 LAT Szela Oliwia, Strzałka Sandra 16 startujących

4 MIEJSCE W FINALE FORMACJA DZIECI DO 11 LAT

6 MIEJSCE W FINALE SOLISTKI 12-15 LAT Izabela Mazur/ 49 startujących

6 MIEJSCE W FINALE FORMACJA JUNIORÓW 12-15 LAT

4 MIEJSCE W FINALE SOLIŚCI 16+ Szymon Sztaba

5 MIEJSCE W FINALE SOLIŚCI 16+ Mateusz Miela

 

SZCZEGÓLNE GRATULACJE DLA GRUPY 31 +, KTÓRA TRENUJE DOPIERO OD KILKU MIESIĘCY - 4 MIEJSCE

 

I WSZYSTKICH PÓŁFINALISTÓW !

MINI FORMACJA JUNIORÓW UPLASOWAŁA SIE TUŻ ZA FINAŁEM NA 6 MIEJSCU ( tak niewiele brakło)

 

 

2012

 

MISTRZOSTWA EUROPY SHOW DANCE PECS – WĘGRY

 

7 MIEJSCE (PÓŁFINAŁ) / 29 STARTUJĄCYCH - URSZULA SUROWIEC, SOLO 16 +

4 MIEJSCE (FINAŁ) / 8 STARTUJĄCYCH – PATRYK DARŁAK, SOLO 12-15 LAT

9 MIEJSCE (PÓŁFINAŁ) / 24 STARTUJĄCYCH – BLEZIEŃ DOMINIKA, PATRYK DARŁAK DUETY 12-15 LAT

6 MIEJSCE (FINAŁ) / 25 STARTUJĄCYCH – BESTER PAULINA, SUROWIEC URSZULA DUETY 16 +

4 MIEJSCE (FINAŁ) / 20 STARTUJĄCYCH – MINI FORMACJA DZIECI DO 11 LAT

8 MIEJSCE (PÓŁFINAŁ) / 28 STARTUJĄCYCH – MINI FORMACJA 12-15 LAT

8 MIEJSCE (PÓŁFINAŁ) / 23 STARTUJĄCYCH – FORMACJA 12- 15 LAT

9 MIEJSCE / 17 STARTUJĄCYCH – FORMACJA 16 +

 

 

2011

 

SOUL DANCE zdobył tytuł II wice Mistrza Świata

 IDO World Show Dance Championships 2011 Riesa / Germany

 

Mini FORMACJA dorośli „SOULANDIA”

 

 

2011

 

IDO Mistrzostwa Polski SHOW DANCE - Twardogóra 2011

 

FORMACJA dorośli „ZAPOMNIANY CYRK”

Mini FORMACJA dorośli „SOULANDIA”

Mini PRODUKCJA dorośli „KONIEC” 

 

 

2011/2012

 

OSIĄGNIĘCIA  SOUL DANCE W SEZONIE  2011/2012

 

02.06.2012 r.

XXXV Konfrontacje Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Tańcowały Dwa Michały" Przemyśl

 

II MIEJSCE - PIRUECIK, WYRÓŻNIENIE - SOUL B

 

26-27.05.2012 r.

 

Krajowe Mistrzostwa IDO SHOW DANCE, SYNCHRO DANCE, mini PRODUCTION I PRODUCTION SZAMOTUŁY

 

 

DRUGIE WICEMISTRZOSTWO POLSKI - MINI FORMACJA DO 11 LAT

 

 

 

6 MIEJSCE W FINALE - DUET DO 11 LAT

 

 

 

MISTRZOSTWO POLSKI - SOLO JUNIORZY PATRYK DARŁAK

 

 

 

WICEMISTRZOSTWO POLSKI - DUET JUNIORZY

 

 

 

MISTRZOSTWO POLSKI - MINI FORMACJA JUNIORZY

 

 

 

WICEMISTRZOSTWO POLSKI - FORMACJA JUNIORZY

 

 

 

MISTRZOSTWO POLSKI - FORMACJA DOROSŁYCH

 

 

 

4 MIEJSCE - SOLISTKI DOROSŁE URSZULA SUROWIEC

 

 

 

5 MIEJSCE - DUET DOROSŁY

 

 

 

11.05.2012 r.

 

XXIV Przegląd Dziecięcych Zespołów Taneczncyh "KACZUCHA" Krosno

 

 

 

II MIEJSCE - PIRUET 2, WYRÓŻNIENIE - SOULIK

 

 

 

19.04.2012 r.

 

VI Wojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Form Tanecznych Głogów Małopolski

 

 

 

II MIEJSCE - MAŁY SOULIK, WYRÓŻNIENIE - PIRUET, I MIEJSCE - SOUL B

 

 

 

20.03.2012 r.

 

III Ogólnopolski Prtzegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Jedlicze

 

 

 

I MIEJSCE - PIRUECIK, I MIEJSCE - PIRUET, III MIEJSCE - SOUL B

 

 

 

09.12.2011 r.

 

XIX Mikołajkowe Spotkania Taneczne Krosno

 

 

 

I MIEJSCE oraz NAGRODA JURY DZIECIĘCEGO - PIRUECIK

 

 

 

21-26 . 11. 2011 r.

 

Mistrzostwa Świata IDO SHOW DANCE RIESA - NIEMCY

 

 

 

II WICEMISTRZOSTWO ŚWIATA - MINI FORMACJA DOROSŁYCH

 

 

 

9 MIEJSCE W PÓŁFINALE - FORMACJA DOROSŁYCH

 

 

 

11 MIEJSCE W PÓŁFINALE - SOLO JUNIORZY PATRYK DARŁAK

 

 

 

19.10. 2011 r.

 

VIII Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych " O LAUR RZECHA" Rzeszów

 

 

 

I MIEJSCE - SOUL A

 

 

 

II MIEJSCE - PIRUET

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA  SOUL DANCE W SEZONIE  2010/2011

 

 

 

18-19. 06.2011 r.

 

Krajowe Mistrzostwa IDO SHOW DANCE Twardogóra

 

 

 

WICEMISTRZOSTWO POLSKI - FORMACJA DOROSŁYCH

 

 

 

MISTRZOSTWO POLSKI - MINI FORMACJA DOROSŁYCH

 

 

 

MISTRZOSTWO POLSKI - MINI PRODUKCJA DOROSŁYCH

 

 

 

4 MIEJSCE - SOLO JUNIORZY PATRYK DARŁAK

 

 

 

6 MIEJSCE - SOLISTKI DOROSŁE NATALIA ZARZYCKA

 

 

 

4 MIEJSCE - DUET DOROSŁY MAGDALENA SKOWYRA, MATEUSZ MIELA

 

 

 

11.06.2011 r.

 

Ogólnopolski Festiwal " Powiew - Interpretacje Taneczne" Tarnobrzeg

 

 

 

II NAGRODA -  SOUL A

 

 

 

04.06.2011 r.

 

XXXIV Konfrontacje Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych " Tańcowały Dwa Michały " Przemyśl

 

 

 

I MIEJSCE - SOUL A

 

 

 

I MIEJSCE ORAZ NAGRODA JURY MŁODZIEŻOWEGO - PIRUECIK

 

 

 

19.04.2011 r.

 

V Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych Głogów Małopolski

 

 

 

I MIEJSCE - SOUL A

 

 

 

II MIEJSCE - PIRUET

 

 

 

02.04.2011 r.

 

Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna Chrzanów

 

 

 

I MIEJSCE - SOULIK

 

 

 

GRAND PRIX FESTIWALU - SOUL A

 

 

 

12.03.2011 r.

 

IV Ogólnopolski Festiwal Taneczny " Róża 2011" Sosnowiec

 

 

 

1 MIEJSCE - SOUL A

 

 

 

III MIEJSCE - SOUL C

 

 

 

1 MIEJSCE - PIRUET

 

 

 

10.12.2010 r.

 

XVIII Mikołajkowe Spotkania Taneczne Krosno

 

  

 

I MIEJSCE - SOUL A

 

 

 

I MIEJSCE - PIRUET

 

 

 

04.12.2010 r.

 

XX Podkarpackie Mikołajki Taneczne Rzeszów 

 

 

 

II NAGRODA - SOUL A

 

 

 

23.10.2010 r.

 

III Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne " O Widły Diabła Łańcuckiego " Łańcut 

 

 

 

  I MIEJSCE - SOUL A, III MIEJSCE - PIRUET

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA SOUL DANCE W SEZONIE 2008/2009

 

 

 

I MIEJSCE dla grupy SOUL

 

 

 

na IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego WENA 2009 -Olkusz czerwiec 2009

 

 

 

I MIEJSCE dla grupy SOUL

 

 

 

na XXXII Konfrontacjach Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych-Przemyśl czerwiec 2009

 

 

 

6 MIejsce FORMACJA

 

 

 

na Krajowych Mistrzostwach IDO SHOW DANCE 2009

 

 

 

8 Miejsce MINI FORMACJA

 

 

 

na Krajowych Mistrzostwach IDO SHOW DANCE 2009

 

 

 

13 Miejsce solo juniorki

 

 

 

KM IDO SHOW DANCE - Natalia Zarzycka -Lisków koło Kalisza

 

 

 

 

 

I Podkarpacki Przegląd Zespołów Tanecznych "O ZŁOTEGO GRYFA" - Dębica kwiecień 2009

 

 

 

ZŁOTY GRYF dla grupy SOUL A

 

 

 

BRĄZOWY GRYF dla grupy SOUL B

 

 

 

ZŁOTY GRYF dla grupy PIRUECIK

 

 

 

XVIII  Mikołajkowy Przegląd Zespołów Tanecznych -Rzeszów grudzień 2008

 

 

 

GRAND PRIX dla grupy SOUL A 

 

 

 

VII Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "PASIKONIK&qu

          One life, one love, one passion...

 

SOUL DANCE JEDYNA MISTRZOWSKA

SZKOŁA TAŃCA W DĘBICY.

Powstała w celu promowania i rozpowszechniania różnych form tanecznych.

Założycielem szkoły jest osoba związana

z tańcem od 5 roku życia, dla której

jest on sposobem na życie oraz świetną

formą spędzania wolnego czasu...

Projekt i realizacja: BigCom


Z dniem 25 maja 2018r. wchodzi w życie ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym RODO lub GDPR (General Data Protection Regulation).
Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Ochrony Danych Osobowych (RODO): Więcej informacji.
Wykorzystujemy informacje zapisane za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych, uwierzytelniania użytkowników oraz dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce istnieje możliwość zmiany ustawień zapisu plików "cookies". Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia oraz zgodę na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem

stat4u